Strona główna » Polityka prywatności
Kategorie
Kontakt
  • FIRMA NOVICOR
    NIP: 666-137-14-81

  • E-mail:klem@novicor.pl
  • Telefon507 142 655
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.30, w soboty 9.00 - 13.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Polityka prywatności

DANE OSOBOWE
Administratorem danych osobowych Klienta zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego jest SPRZEDAWCA.
Dane osobowe Klienta zbierane przez Administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego zbierane są w celu realizacji zawartej z nim Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej,
Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej skutkuje odmową zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu internetowego.
Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu internetowego:
a/ w przypadku Klientów korzystających z przesyłek kurierskich Sprzedawca udostępnia dane osobowe Klienta przewożnikowi za pomocą którego realizuje przesyłki,
b/ w przypadku Klientów korzystających z płatności elektronicznych Sprzedawca udostępnia dane osobowe Klienta podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu